Epizoda 1.

16. února 2008 v 8:45 | Rejža |  Dr.H. Epizody
101 - Pilot (Pilotní díl)Pilotní díl celého seriálu. Divák se v tomto dílu podrobně seznámí s celým týmem lékařů. Příběh se točí kolem učitelky, která dostane záchvat.
102 - Paternity (Rodičovství)Při Lacrossovém utkání srazí Dana na zem protihráč a on už nevstane. Nakonec se zjistí, že Dan je adoptovaný a onemocněl kvůli chybějícímu očkování.
103 - Occam's Razor (Okamova Břitva)Brandon zkolabuje při sexu s přítelkyní. Doktoři si myslí, že v lékarně mu místo prášku na kašel dali jiné tablety obsahující kolchycin. Nakonec se zjistí, že bral drogy, do kterých byl přimíchán.

104 - Maternity (Mateřství)V nemocnici se objeví nějaký vir, který napadá novorozená miminka. Cuddyová je z toho vyplašená a za každou cenu se snaží najíd původ tohoto viru.
105 - Damned If You Do (Mateřství)Jeptiška přijde na kliniku s příznaky alergické reakce. House jí předepíše léky, ale ty jí nepomůžou. Hledání původu jejích problémů zavede House až do kláštera.

106 - The Socratic Method (Sokratovská metoda)Schizofrenická matka, která má pouze svého syna, zkolabuje na úřadě. Syn se o ni stará a všechno vyřizuje.

107 - Fidelity (Věrnost)Allison spí 18 hodin denně. Po testech House vyloučí všechny nemoci až na dvě, mezi kterými se nemůže rozhodnout. Aby poznal o jakou chorobu se jedná, musí manželé odpovídat pravdivě na jeho otázky.
108 - Poison (Jed)Matt je student a zkolabuje při psaní důležité zkoušky. Všichni si myslí, že bral drogy na podporu učení. Jenže přivezou dalšího chlapce se stejnými příznaky a tak je všechno jinak.
109 - DNR (Nechat zemřít)Jeden z nejlepších hráčů na trubku dostane v nahrávacím studiu při nahrávání nové písničky dýchací potíže. Už je ochrnutý a ztratí smysl života. V případě problémů nechce resuscitovat.
110 - Histories (Anamnéza)Victorie je žena bez domova. Do nemocnice se dostane po kolabsu na diskotéce. Po všech možných testech se zjistí, že má vzteklinu, kterou už ale nelze léčit.
111 - Detox (Absťák)Keithovi se rozkládají červené krvinky. Lékaři mu chtějí transplantovat srdce, ale House je při zákroku zastaví. Nalezne jiné vysvětlení.
112 - Sports Medicine (Sportovní medicína)Hank je hráč baseballu. Při natáčení protidrogové reklamy mu praskne kost v ruce. Tvrdí, že nikdy nedopoval. Jeho manželka a manažerka se na konci dílu zaslouží o zvrat.
113 - Cursed (Prokletý)Hlavním pacientem tohoto dílu je školák Gabe. Myslí si, že je prokletý, protože se mu poslední dobou dějí divné věci. Také se v tomto dílu objeví Chaseův otec.
114 - Control (Sebeovládání) Carly je ředitelkou velké kosmetické společnosti. Při jednom jednání dostane nesnesitelnou křeč do nohy. House zjišťuje, co s ní je. Dále se v seriálu poprvé objevuje Vogler.

115 - Mob Rules (Zákon mafie)Mafián Joey Smith kouká doma na basketball a zkolabuje. Má bratra, který ho chrání a odmítá věškeré nemoci, které by mohli poškodit jméno jeho bratra.
116 - Heavy (Těžká váha)10-ti letá Jessica má výčitky svědomí, protože je tlustá. Dokonce brala i prášky na hubnutí. Nakonec se zjistí, že za nadváhu nemůže ona ale malý tumor.
117 - Role Model (Nečekaná pravda)Kandidátovi na prezidenta se udělá při jednom volebním meetingu špatně. House má narážky na jeho barvu pleti. Na konci dílu House vypátrá, že za všechno může lék z dětství.
118 - Babies & Bathwater (Nová generace)Těhotná Naomi usne při řízení auta. Po zjištění diagnózy se musí rozhodnou, jestli zachrání sebe nebo dítě. Nakonec dříve než se rozhodne, začne krvácet do dutiny břišní a doktoři se pokusí aspoň zachránit její dítě.
119 - Kids (Děti)Dvanáctiletá závodní skokanka do vody. Na závodišti zkolabuje rozhodčí infikovaný meningitidou a všichni diváci musí být vyšetřeni. Mary má obdobné potíže jako ostatní, ale House si myslí, že to meningitida není.
120 - Love Hurts (Láska bolí)Harvey má výkyvy nálad. S podezřením na Bechčeta ho přijmou do nemocnice, kde po nějaké době upadne do komatu. Také se vrátí do týmu Cameronová, která po Houseově projevu pro Voglera odešla.
Nedostupný screen121 - Three Stories (Tři příběhy)House nedobrovolně vezme přednášku pro studenty o diagnostice. Popisuje případy třech pacientů se stejnými příznaky. Jeden z nich se až nápadně podobá jeho příběhu.
Nedostupný screen122 - Honeymoon (Líbánky)V seriálu se objevila Stacy - Houseova bývalá žena. Pacientem byl její manžel Mark Warner. Podle testů je Mark dokonale zdravý, ale jeho mozek umírá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama