Květen 2008

Doktor Sheldon Hawkes

17. května 2008 v 17:47 | Rejža |  N.Y. Postavy
Doktor Sheldon Hawkes" (Hill Harper)

Jako soudní lékař a ohledávač mrtvol se nejlépe cítí ve vykachličkovaném sále nasáklém smrtí. Narodil se a vyrůstal v Harlemu jako zázračné dítě. Ve čtyřiadvaceti letech opustil školu s čerstvým diplomem a ještě bez zkušeností se okamžitě
pustil do toho, po čem celý život toužil - do zachraňování lidských životů. O dva roky později však opouští prostředí nemocnic a operačních sálů, aby se uchýlil do bezpečí kanceláře lékaře kriminalisty.
Hill Harper
Hill Harper

Don Flack

17. května 2008 v 17:44 | Rejža |  N.Y. Postavy
Eddie Cahill
Detektiv Don Flack (Eddie Cahill)
Je to zkušený detektiv, který ví, jak fungují policejní složky se všemi svými neduhy. Již léta spolupracuje s Macem Taylorem a představuje jakýsi překlenovací článek mezi progresivní CIS a zkostnatělou a konzervativní NYPD. Pěstuje si pověst drsného chlapce s vlastním názorem, jak nakládat s podezřelými.
Eddie Cahill
Eddie Cahill

O seriálu

17. května 2008 v 17:21 | Rejža |  N.Y. O seriálu
Po Miami a Las Vegas se seriál z řady CSI dostává do New Yorku, aby jeho ulice a zákoutí ukázal divákům v docela jiném světle, než jsou zvyklí. Seriály řady CSI se v posledních letech v Americe zařadily mezi nejúspěšnější televizní pořady a dokonce získaly i nejvyšší divácká ocenění. CSI (Crime Scene Investigation) se na televizních obrazovkách objevil poprvé v roce 2000 a přineslo zcela nový koncept detektivního seriálu. Zásadní otázkou už není, kdo zločin spáchal, ale jakým způsobem.